DELL Dock � WD19S 130W DELL-WD19S130W
(No reviews yet) Write a Review
UPC:
MPN:
DELL-WD19S130W
Condition:
New
Availability:
Available with FREE Delivery (usually delivered within 5-7 working days)
Description
DELL Dock - WD19S 130W
DELL Dock - WD19S 130W. Connectivity technology: Wired, Host interface: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Product colour: Black, Maximum digital resolution: 5120 x 2880 pixels. Power source type: DC, AC input voltage: 120 - 230 V, AC input frequency: 50 - 60 Hz. Windows operating systems supported: Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10...