Lenovo Thinkpad Universal Thunderbolt 4 Dock 40B00135UK
(No reviews yet) Write a Review
UPC:
MPN:
40B00135UK
Condition:
New
Availability:
Available with FREE Delivery (usually delivered within 5-7 working days)
Description
Product Group:
Accessories
Manufacturer:
LENOVO
SKU:
7404
Product Specifications
Product Name:
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock
Model Number:
40B00135UK
UPC:
Package Type:
Retail
Warranty:
3 Years
Category:
Laptop
Colour:
Black/Red
Connectors:
1 x Thunderbolt Port - for Host connect
1 x Thunderbolt Port - for Device connect
4 x USB-A 3.2 Gen 2 (1 always on)
1 x USB-C 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
2 x DP 1.4
Gigabit Ethernet
Product Width:
80mm
Product Length:
220mm
Product Height:
30mm
Package Width:
23.50cm
Package Length:
.50cm
Package Height:
21.00cm
Net Weight:
7.50cm
Gross Weight:
4.30Kg
Features:
Package Contents:
ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock
ThinkPad 135W Power Adapter and Power Cord