Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Wired Black 40B00135UK
(No reviews yet) Write a Review
UPC:
MPN:
40B00135UK
Condition:
New
Availability:
Available with FREE Delivery (usually delivered within 5-7 working days)
Description
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Wired Black
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4. Connectivity technology: Wired, Host interface: Thunderbolt 4, Headphone connectivity: 3.5 mm. Product colour: Black, Certification: cULus, FCC, ICES, NOM. Power source type: DC, Input current: 6.75 A, Power supply: 135 W. Width: 220 mm, Depth: 80 mm, Height: 30 mm. Package width: 270 mm, Package depth: 195 mm, Package height: 85 mm