Targus ASF23W9EU display privacy filters Frameless display privacy filter 58.4 c ASF23W9EU
(No reviews yet) Write a Review
UPC:
MPN:
ASF23W9EU
Condition:
New
Availability:
Available with FREE Delivery (usually delivered within 5-7 working days)
Description
Anti-reflective : Yes
Aspect ratio : 16:9
Country of origin : South Korea
Depth : 510 mm
Display filter features : Anti-glare
Display types supported : LCD
EAN : 5051794004915
Easy to apply : Yes
Harmonized System (HS) code : 85299097
Height : 290 mm
Manufacturer : Targus
Manufacturer Part Code : ASF23W9EU
Master (outer) case gross weight : 5.69 kg
Master (outer) case height : 395.9 mm
Master (outer) case length : 590 mm
Master (outer) case width : 115 mm
Maximum screen size : 58.4 cm (23")
Model : 1
Package depth : 577.9 mm
Package height : 370 mm
Package weight : 510 g
Package width : 10 mm
Product colour : Black, Transparent
Product name : ASF23W9EU
Products per master (outer) case : 10 pc(s)
Products per pallet : 560 pc(s)
Protection features : Scratch-resistant
Scratch-resistant : Yes
Screen format : Widescreen
Screen size compatibility : 23
Surface finish : Matt
Type : Frameless display privacy filter
Weight : 100 g
Widescreen : Yes
Width : 1 mm